2019-11-11

2019-11-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (10.11.2019r.)

2019-11-03

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXI zwykła (03.11.2019r.)

2019-10-28

Intencje Mszalne (28.10.-03.11. 2019 r.)

2019-09-29
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVI zwykła (29.09.2019r.)

1. Wczoraj zakończyliśmy Misje Święte. Bogu niech będą dzięki za ten czas łaski. Wraz z ks. Prałatem dziękujemy za włączenie się w Misje: wszystkim, którzy modlitwą wspierali ten czas szczególnie osobom chorym, Siostrom Karmelitankom z Rzeszowa,
    Organiście, P. Kościelnemu, Kamilowi Czachorowi, LSO, chórowi, scholi, strażakom za wzorowe zabezpieczenie nabożeństwa różańcowego i drogi krzyżowej, ofiarodawcom krzyża, Paniom, które przygotowywały posiłek, darczyńcom na stół dla O. Misjonarza i spowiedników, wszystkim uczestniczącym za budującą postawę w tych dniach łaski, niech Pan Jezus błogosławi.

2. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Hieronima, we wtorek wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę wsp. św. Aniołów Stróżów, w piątek wsp. św. Franciszka z Asyżu, w sobotę wsp. św S. Faustyny Kowalskiej.

4. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy wiernych do odmawiania różańca, aby rozważać tajemnice życia Jezusa i Matki Najświętszej. Rodziców prosimy o przypominanie dzieciom i zachęcanie ich własnym przykładem do tej pięknej praktyki odmawiania różańca w kościele. Informujemy, że pod zwykłymi warunkami za udział w nabożeństwie różańcowym - można zyskać odpust zupełny. Nabożeństwa będą w dni powszednie, od wtorku
    o godz. 17.00, a po nich Msza św., w niedzielę zaś o godz. 15.00. W dni powszednie od poniedziałku do piątku różaniec dla pracujących o godz. 20.00.

5. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej na plebani.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W związku z tym spowiedź św. w piątek od godz. 16.00. Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w tym dniu o 6.30 i po różańcu o 17.00. Od 8.00 - odwiedzimy chorych z posługą duszpasterską. W czwartek piątek i sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu godzinę przed różańcem.

7. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne i jednocześnie prośba by potraktować ją jako zbiórkę jesienną na rzecz tegoż Seminarium.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Danuty Skowron, Bożeny Koń, Haliny Serafin, Haliny Wit, Krystyny Draus.

Do użytku wewnętrznego