2019-10-14

2019-10-07

2019-09-15
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (15.09.2019r.)

1. W najbliższą niedzielę rozpoczną się Misje w naszej parafii.  Dokładny program został umieszczony na stronie internetowej, jest również w formie papierowej na stoliku przy wyjściu z kościoła oraz jest umieszczony w gablotach parafialnych. Zachęcamy parafian do wspólnej modlitwy w rodzinach i ofiarowania swoich cierpień w tej intencji, aby ten zbawienny czas łaski przyniósł błogosławione owoce w całej naszej rodzinie parafialnej i każdego z osobna.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. Korneliusza i Cypriana M, w środę święto św. Stanisława Kostki, w piątek wsp. męczenników Andrzeja, Pawła i towarzyszy, w sobotę święto św. Mateusza AP i Ew.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania i dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św.

4. Bóg zapłać wszystkim, którzy się włączyli w akcję modlitewną „Polska pod krzyżem”

5. Dziś po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej na które prosimy, aby przybyli wszyscy jej członkowie.

6. Dziś składka na cele inwestycyjne parafii.

7. Za tydzień zbiórka do puszek na Katolickie Radio Via.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Zofii Czachor, Janiny Czachor, Ewy Gołąb, Małgorzaty Sudoł, Zbigniewa Gołąb, Grażyny Wilk.

Do użytku wewnętrznego