2019-10-14

2019-10-07

2019-09-08
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (08.09.2019r.)

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we czwartek wsp. NMP Rzeszowskiej, w piątek wsp. św. Jana Chryzostoma, w sobotę święto Podwyższenia Krzyża św. oraz nabożeństwo w łączności z ogólnopolską akcją Polska pod Krzyżem.

2. Pamiętajmy w naszych modlitwach o duchowym przygotowaniu do Misji Świętych. Program misji na stronie internetowej i w gablocie.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania i dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św. Po Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Caritas a w kościele zbiórka ministrantów i lektorów.

4. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie powakacyjne scholi, natomiast po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie Rodziców dzieci z kl. III i młodzieży z kl. VIII przygotowującej się do bierzmowania. Po Mszy św. o godz. 15.00 z racji bardzo ważnych spraw spotkanie Rady Duszpasterskiej na które prosimy, aby przybyli wszyscy jej członkowie.

5. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

6. Bóg zapłać parafianom za ufundowanie i przywiezienie cegły na ściankę pod mozaikę za krzyżem, a P. Janowi Bańce za pomoc przy zakupie.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Bronisławy Kwaśniewicz, Elżbiety Kwaśniewicz, Agnieszki Jaskot, Lucyny Kardyś, Małgorzaty Siembor, Anny Rozmus.

Do użytku wewnętrznego