2019-09-16

2019-09-15

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (15.09.2019r.)

2019-09-10

MISJE EWANGELIZACYJNE - Parafia Werynia 22- 29 września 2019 r.

2019-09-08

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (08.09.2019r.)

2019-08-25
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXI zwykła (25.08.2019r.)

1. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. Dziś w katedrze dzień diecezjalnego dziękczynienia za plony. Módlmy się w int. ciężkiej pracy rolników. Dziękujemy delegacji, która reprezentuje naszą parafię podczas uroczystości. Za tydzień podobna uroczystość dożynkowa na Jasnej Górze.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek uroczystość M B Częstochowskiej, we wtorek wsp. św. Moniki, w środę wsp. św. Augustyna, we czwartek wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela,

4. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

5. W następną niedzielę 1 września w rocznicę wybuchu II wojny światowej będziemy się modlić w int. ofiar i o pokój na świecie.

6. Pamiętajmy w naszych modlitwach o duchowym przygotowaniu do Misji Świętych, pozostało cztery tygodnie.

7. Odpust w Kłapówce jutro o godz. 18.00.

8. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Anna Matejek, Kinga Mazur, Klaudii Rydzy, Weronika Trojnacka, Wioletta Trojnacka, Dorota Skowrońska.

10. Na życzenie Rodziny + Zofii Korzępa Msze św. od uczestników pogrzebu i część Mszy zamawianych indywidualnie zostały przekazane poza parafię i zostaną odprawione od 1 września do 30 października, natomiast w int. + Franciszka Wilka będą odprawiane od 1-30 listopada.

Do użytku wewnętrznego