2019-09-16

2019-09-15

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (15.09.2019r.)

2019-09-10

MISJE EWANGELIZACYJNE - Parafia Werynia 22- 29 września 2019 r.

2019-09-08

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (08.09.2019r.)

2019-07-21
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVI zwykła (21.07.2019r.)

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek święto św. św. Magdaleny, we wtorek święto św. Brygidy patronki Europy, w środę wsp. św. Kingi, we czwartek święto św. Jakuba AP., w piątek wsp. św. Anny i Joahima rodziców N M Panny.

2. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

3. W następną niedzielę po wszystkich mszach św. z racji św. Krzysztofa błogosławieństwo pojazdów. Jak co roku jest prośba do kierowców o wsparcie zakupu dla misjonarzy środków transportu w ramach akcji „1 gr. za jeden kilometr”. Jest to forma pomocy misjom oraz podziękowania za bezpieczną jazdę.

4. W najbliższą niedzielę z racji św. Anny odpust w Trzęsówce.

5. W związku ze zbliżającym się sierpniemmiesiącem abstynencji „Kościół prosi wszystkich Polaków o świadectwo abstynencji z motywów religijno - moralnych, wychowawczych i patriotycznych. Abstynencję możemy ofiarować Bogu jako wynagrodzenie za grzech pijaństwa”

6. Dziś składka na cele inwestycyjne parafii.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny:

8. Zmarł nasz parafianin Bogdan Pyra. Rodzina zaprasza na różaniec dziś na godz. 20.00. Pogrzeb jutro o godz. 14.00. Dobry Jezu a nasz Panie.

Do użytku wewnętrznego