2019-09-16

2019-09-15

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (15.09.2019r.)

2019-09-10

MISJE EWANGELIZACYJNE - Parafia Werynia 22- 29 września 2019 r.

2019-09-08

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (08.09.2019r.)

2019-07-07
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIV zwykła (07.07.2019r.)

1. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Jana z Dukli, we czwartek święto św. Benedykta patrona Europy, w piątek wsp. św. Brunona z Kwerfurtu, w sobotę wsp. św. Andrzeja Świerada i Benedykta

3. W środę Nowenna do M B N Pomocy.

4. Teksty modlitw w intencji misji znajdują się przy wyjściu na stoliku. Prosimy o stałą modlitwę w rodzinach w tej intencji do końca września.

5. W okresie wakacyjnym Msze św. w niedzielę będą odprawiane 7.00, 10.00, i 19.00.

6. Dni Weryni w następną niedzielę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 15.00.

7. Zespół Caritas i AK zapraszają po dłuższej przerwie do kontynuowania akcji pomocy rodzinom syryjskim „Rodzina Rodzinie” Deklaracje znajdują się na stoliku przy wyjściu. Osoby pragnące przyłączyć się do akcji prosimy o zabranie i wypełnienie deklaracji oraz złożenie do przygotowanej skrzynki, lub do Pań Weroniki Sondej i Lucyny Kwaśnik.

8. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do zabytkowego Zamościa i Radecznicy jedynego miejsca na świecie gdzie  ukazał się św. Antoni,  17 sierpnia - sobota br. Koszt ok 80 zł. zapisy w zakrystii, przedpłata 20 zł. Zapraszamy.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy kolejne Rodziny;

Do użytku wewnętrznego