2019-09-16

2019-09-15

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (15.09.2019r.)

2019-09-10

MISJE EWANGELIZACYJNE - Parafia Werynia 22- 29 września 2019 r.

2019-09-08

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (08.09.2019r.)

2019-06-23
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XII zwykła (23.06.2019r.)

1. W związku z rozpoczętymi wakacjami życzymy dzieciom, młodzieży, nauczycielom, a także wszystkim przyjezdnym gościom miłego wypoczynku i radości płynącej ze spotkania z Bogiem.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego, w sobotę Uroczystość ŚŚ AP Piotra i Pawła składka z tego dnia na „świętopietrze”.

3. W Uroczystość ŚŚ AP Piotra i Pawła, Ks. Prałat będzie przeżywał 58 Rocznicę święceń kapłańskich, módlmy się w Jego intencji.

4. W środę Nowenna do M B N Pomocy.

5. Bóg zapłać wszystkim którzy przyczynili się do podniosłego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała i tak: P. Kościelnemu, rodzinom, które przygotowywały piękne ołtarze, LSO, strażakom za udział w galowych strojach i czuwanie nad bezpieczeństwem procesji, dzieciom, noszącym obrazy, feretrony, P. Organiście oraz wszystkim za pobożny udział w liturgii.

6. We czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół. Zachęcamy rodziców i dzieci do jak najliczniejszego udziału w procesjach.

7. Zespół Caritas serdecznie dziękuje za ofiary składane przy okazji „chlebków” oraz składane na pomoc wakacyjną młodzieży z rodzin polskich na Ukrainie.

8. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli.

9. 1-2 lipca 2018 r. odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę. Wyjazdy autokarowe 1 lipca.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy kolejne Rodziny;

11. Na życzenie męża + Stanisławy Sudoł Msze św. od uczestników pogrzebu i część Mszy św. zamawianych indywidualnie została przekazana poza parafię i będzie odprawiona w formie gregorianek w dniach od 1 lipca do 29 sierpnia br.

Do użytku wewnętrznego