2019-09-16

2019-09-15

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (15.09.2019r.)

2019-09-10

MISJE EWANGELIZACYJNE - Parafia Werynia 22- 29 września 2019 r.

2019-09-08

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (08.09.2019r.)

2019-06-16
Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Trójcy Świętej (16.06.2019r.)

1. Zaproszenie Biskupa Rzeszowskiego.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. br. Alberta Chmielowskiego, w piątek wsp. św. Alojzego Gonzagi.

3. Na Mszę św. kończącą rok szkolny zapraszamy rodziców, nauczycieli i wszystkie dzieci w środę na godz. 8.00. Prosimy Rodziców aby zachęcili swoje pociechy do spowiedzi. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św. wieczorną.

4. W środę Nowenna do M B N Pomocy.

5. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa P Msze św. w tym dniu o 8.00, o 10.00 i po południu o godz. 15.00.  Po Mszy św.
    o godz. 10.00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do 4 ołtarzy. Pamiętajmy, że udział w procesji jest publicznym aktem wyznania i zamanifestowania naszej wiary. Dziękując Jezusowi za dar Eucharystii zaangażujmy się w przygotowanie ołtarzy. Prosimy także wszystkich parafian o udekorowanie domów, wystawienie obrazów. Wieczorem o godz. 18.00 wyjazd na koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha” powrót ok. 24.00.

6. Na uroczystą procesję prosimy członków OSP w galowych strojach. Prosimy nadto przygotować feretrony i sztandary. W procesji winny wziąć udział wszystkie dzieci.
    W oktawie Bożego Ciała procesja wokół kościoła codziennie po Mszy św wieczornej, w niedzielę po sumie.

7. Kościelny prosi odpowiedzialnych za poszczególne ołtarze Bożego Ciała by przyszli przeglądnąć metalowe elementy konstrukcji po wieczornej Mszy św. we wtorek.

8. Dziś składka na cele inwestycyjne parafii.

9. Bóg zapłać młodzieży z KSM-u za prace przy kościele.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy kolejne Rodziny;