2019-08-12

2019-08-11

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (11.08.2019r.)

2019-08-04

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVIII zwykła (04.08.2019r.)

2019-07-28

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVII zwykła (28.07.2019r.)

2019-02-10
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela V zwykła (10.02.2019r)

1. W poniedziałek 11 lutego w całym Kościele obchodzony będzie XXVII Światowy Dzień Chorego. Natomiast w naszym parafialnym, lokalnym wymiarze specjalne nabożeństwo dla chorych dziś o godz. 15.00. W czasie Mszy św. udzielimy wszystkim starszym, którzy zechcą i wszystkim chorym Sakramentu Namaszczenia Chorych. Pół godziny wcześniej okazja do spowiedzi. Do udziału w tym nabożeństwie zapraszamy wszystkich chorych, starszych i cierpiących. Zwracamy się także do rodzin osób starszych i samotnych o umożliwienie im udziału w tym nabożeństwie przez podwiezienie i usłużenie. Panie z Zespołu Caritas proszą wszystkich starszych i chorych po Mszy św. na poczęstunek.

2. W liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. Matki Bożej z Lourdes, w środę święto śś. Cyryla i Metodego Patronów Europy.

3. W środę Nowenna do MBN Pomocy. Po Mszy św. na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.

4. Za dwa tygodnie po sumie spotkanie dla Rodziców dzieci z kl. III.

5. Za tydzień składka na ogrzewanie kościoła.

6. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholi.

7. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla ministrantów lektorów.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Czesławy Czachor, Jolanty Białek, Wacława Hejnasza, Urszuli Kurdziel, Urszuli Pytlak, Agaty Pytlak