2019-08-12

2019-08-11

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (11.08.2019r.)

2019-08-04

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVIII zwykła (04.08.2019r.)

2019-07-28

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVII zwykła (28.07.2019r.)

2018-12-09
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu (09.12.2018r)

1. Dzisiejsza gościmy w naszej wspólnocie ks. Władysława Srebrnego proboszcza nowo utworzonej parafii pw. bł. ks. Władysława Findysza. Wygłosi do nas Słowo Boże a ofiary jakie dziś składamy na tacę będą pomocą w budowie kościoła.

2. Od najbliższej niedzieli rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe. (program). Zakończenie nauk rekolekcyjnych we wtorek ( 18 XII) w tym dniu Ojciec Rekolekcjonista udzieli specjalnego błogosławieństwa. Dokładny program jest umieszczony w gablotach. W związku z rekolekcjami prosimy parafian o modlitwę w intencji Ojca Rekolekcjonisty i całej parafii o błogosławione owoce tych świętych ćwiczeń. Przypominamy, że za udział w rekolekcjach, wysłuchanie co najmniej trzech nauk można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we czwartek św. Łucji i jest to również  rocznica wprowadzenia stanu wojennego, w piątek wsp. św. Jana od Krzyża, w niedzielę rozpoczyna się Nowenna przed Bożym Narodzeniem, we czwartek piątek i sobotę wypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji prawdziwie chrześcijańskiego życia.

4. W środę nowenna do M B N Pomocy. Po Mszy św. na plebani spotkanie Pań z Zespołu Caritas.

5. Za tydzień składka na ogrzewanie kościoła.

6. Bóg zapłać P. Weronice Sondej i Oazie oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie spotkania ze św. Mikołajem.

7. Spotkanie scholi po Mszy św. o godz. 8.00

8. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Julii Zuba, Julii Zuba, Krystyny Plis, Moniki Bąk, Teresy Blat, Justyny Czachor, Stanisława Blat