2018-12-17

REKOLEKCJE ADWENTOWE - 16.12 - 18. 12. 2018r.

2018-12-17

2018-12-16

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela III Adwentu (16.12.2018r)

2018-12-09

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu (09.12.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-11-18
Ogłoszenia niedziela XXXIII zwykła (18.11.2018r)

1. W związku ze zbliżającą się II rocznicą Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, by przypomnieć sobie na nowo powagę, wielkość i treść złożonego wówczas ślubowania i wynikających z niego zobowiązań, Episkopat Polski zachęca do udziału w trwającej od 16 XI nowennie a w Uroczystość Chrystusa Króla odmówienie Aktu na zakończenie wszystkich Mszy św. Ten dzień jest patronalnym świętem Akcji Katolickiej i KSM- u.

2. W dzisiejszą niedzielę, 18 listopada przeżywamy II Światowy Dzień Ubogich.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Rafała Kalinowskiego, w środę wsp. Ofiarowania N M Panny, we czwartek wsp. św. Cecylii Patronki muzyki kościelnej, w sobotę wsp. męczenników Andrzeja i Towarzyszy

4. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie dla młodzieży z kl. VII Sz. P.

5. Zachęcamy do udziału w modlitwach wypominkowych.

6. Bóg zapłać P. Jakubowi Kwaśniewiczowi za wykonanie i udostępnienie fotografii wykorzystanej na banerze nad schodami.

7. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholii.

8. Dziś składka na cele inwestycyjne parafii.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy Rodziny z Polesia.