2018-12-17

REKOLEKCJE ADWENTOWE - 16.12 - 18. 12. 2018r.

2018-12-17

2018-12-16

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela III Adwentu (16.12.2018r)

2018-12-09

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu (09.12.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-11-04
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXI zwykła (04.11.2018r)

1. Dziś zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. Zakończyły się nabożeństwa październikowe. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w modlitwę; rodzicom, dzieciom, grupom, Małgorzacie Rozmus, Andżelice Mytych, Jackowi Rząsie i Agnieszce Śnieżek.

3. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po nabożeństwie AK i Caritas zaprasza na różaniec na cmentarz do Kolbuszowej. Zbiórka na parkingu.

4. W Święto Niepodległości, 11 listopada, zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00.(zaproszenie) Prosimy o wywieszenie flag.

5. Modlitwy wypominkowe za zmarłych po Mszy św. wieczornej.

6. W obecną niedzielę, w ramach akcji Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „Przerwij milczenie” jest prośba o zbiórkę do puszek na ten cel.

7. Przypominamy, że ramach akcji pomoc misjom, w tym roku chodzi o zakup inkubatorów dla szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz dofinansowanie budowy szkoły na sawannie w Kenii – będzie można złożyć w najbliższych dniach na parkingu przy kościele tzw. elektrośmieci, zepsute urządzenia elektryczne, które zostaną wykorzystane w formie odzysku i otrzymane środki posłużą na ten cel. Termin zbiórki do najbliższego piątku tj. 9 listopada do godz. 13.00.

8. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholi.

9. Zakończyły się prace związane z oświetleniem i pobiałkowaniem świątyni. Koszty; praca  elektryków i materiały 48tys., praca malarzy 20 tys., farby i materiały – 6 tys., razem 51 roboczodniówek + zakwaterowanie jednej grupy i wyżywienie obydwu 1 tys. Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w trakcie prowadzonych prac.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy kolejne Rodziny: Grzegorza Blata, Stanisława Sudoła, Bogdana Stróża, Beaty Reguła, Marii Drąg, Marii Blat

Do użytku wewnętrznego