Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2019-08-12

Intencje Mszalne

2019-08-11

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (11.08.2019r.)

2019-08-04

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVIII zwykła (04.08.2019r.)

2019-07-28

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVII zwykła (28.07.2019r.)
Copyright © 2019 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2018-09-30
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVI zwykła (30.09.2018r)

 1. Od 3 października w Rzymie będzie obradował Synod Biskupów na temat: „Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania”. Prosimy o modlitwę w intencji Synodu dziś na każdej mszy świętej oraz podczas nabożeństw różańcowych.

 2. Za tydzień zmiana Tajemnic Różańcowych.

 3. Jutro rozpoczyna się miesiąc październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy wiernych do odmawiania różańca, aby rozważać tajemnice życia Jezusa i Matki Najświętszej. Rodziców prosimy o przypominanie dzieciom i zachęcanie ich własnym przykładem do tej pięknej praktyki odmawiania różańca w kościele. Informujemy, że pod zwykłymi warunkami za udział w nabożeństwie różańcowym - można zyskać odpust zupełny. Nabożeństwa będą w dni powszednie o godz. 17.00 po nich Msza św. Różaniec dla pracujących w dniach od poniedziałku do piątku wieczorem o godz. 20.00 zapraszamy.

 4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Teresy o d Dzieciątka Jezus, we wtorek wsp. śś Aniołów Stróżów, we czwartek wsp. św. Franciszka z Asyżu, w piątek wsp. św. Faustyny Kowalskiej,

 5. W środę nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, po Mszy św. krótkie spotkanie w związku z wyjazdem na rekolekcje. W czasie nabożeństwa rozdanie różańców dla dzieci z kl. III. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

 6. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek  miesiąca. W związku z tym spowiedź św. dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz.16.00. W I piątek miesiąca - spowiedź św. dla starszych od godz.16.00. Od 8.00 - odwiedzimy chorych z posługą duszpasterską. W te dni od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

 7. Bóg zapłać za ofiary do puszek złożyliśmy 633, 80 gr.

 8. Dziś swój Jubileusz XX lecia przeżywa KSM-u. Uroczysta Msza św. o godz. 15.00.

 9. Składka z obecnej niedzieli przeznaczona jest na remont ośrodka Caritas w Myczkowcach.

 10. Bóg zapłać za zabezpieczenie kościoła przed pyłem z tynku oraz wykucie ścian przed położeniem mozaiki jak również wszelką inną pomoc P. Andrzejowi Trojnackiemu, Jerzemu Kolano i Michałowi Magdzie. Rodzinie Koń za użyczenie rusztowań. Lektorom Przemkowi, Marcinowi oraz Maksymilianowi za codzienne przygotowanie ołtarza do Mszy św. i zabezpieczanie przed zabrudzeniem przez kurz.

 11. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholi.

 12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Janiny Czachor, Ewy Gołąb, Małgorzaty Sudoł, Grażyny Wilk, Joanny Mytych.


 


Do użytku wewnętrznego