2018-12-17

REKOLEKCJE ADWENTOWE - 16.12 - 18. 12. 2018r.

2018-12-17

2018-12-16

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela III Adwentu (16.12.2018r)

2018-12-09

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu (09.12.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-09-16
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (16.09.2018r)

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy : we wtorek święto św. Stanisława Kostki Patrona Młodzieży, w środę wsp. N M P z La Salette Pojednawczyni grzeszników, we czwartek wsp. św. męczenników Andrzeja, Pawła i towarzyszy, w piątek święto św. Mateusza Ap. i Ew.

2. W poniedziałek ( 17 IX ) przypada rocznica napadu ZSRR na Polskę. Będziemy się modlić w int. ofiar wojny i o pokój.

3. W środę nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

4. Dziś Kościół w Polsce będzie obchodzi 51. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Za tydzień zbiórka do puszek na Katolickie RadioVia.

5. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 prosimy Rodziców młodzieży z kl. VIII i III gimnazjum na spotkanie w związku z Sakramentem Bierzmowania. Natomiast za tydzień po Mszy o godz. 10.00 prosimy na spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św.

6. Składka z obecnej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne parafii.

7. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholi.

8. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 17.00.

9. Fundacja „Serce bez granic” zaprasza do MDK w Kolbuszowej na spektakl o kardynale Kozłowieckim. Szczegółowe informacje na plakatach.

10. Prosimy składać makulaturę do kontenera, który znajduje się na parkingu. Jak wiemy jest to pomoc dla mieszkańców Czadu w pozyskaniu środków do wiercenia studni.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Iwony Baran, Zbigniewa Pytlaka, Anny Matejek, Kingi Mazur, Klaudii Rydzy .

Do użytku wewnętrznego