2018-09-24

2018-09-23

Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela XXV zwykła (23.09.2018r)

2018-09-16

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (16.09.2018r)

2018-09-09

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (09.09.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-08-19
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XX zwykła (19.08.2018r)

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy : w poniedziałek wsp. św. Bernarda, we wtorek wsp. św. Piusa X, w środę wsp. N M P Królowej, we czwartek wsp. bł. Władysława Findysza, w piątek święto św. Bartłomieja AP., w niedzielę Uroczystość N M P Częstochowskiej.

2. W środę nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy.

3. W przyszłą niedzielę ( 26 VIII) Uroczystość N M P Częstochowskiej i diecezjalne dziękczynienie za tegoroczne zbiory oraz dzień modlitwy o Boże bł. dla pracy rolników. Początek uroczystości przy katedrze o godz. 11.00. Również w tym dniu odpust w Kłapówce oraz Ostrowach Baranowskich, zapraszają tamtejsi duszpasterze.

4. Dziś taca na cele inwestycyjne parafii

5. Dzieci które jadą na kolonie Caritas do Myczkowiec, wyjeżdżają z parkingu przy Kolegiacie Wszystkich Świętych we wtorek o godz. 7.00.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Magdaleny Żarkowskiej, Małgorzaty Kwaśnik, Teresy Grzywacz, Lucyny Wójcickiej, Anny Starzec.

Do użytku wewnętrznego