2018-11-19

2018-11-18

Ogłoszenia niedziela XXXIII zwykła (18.11.2018r)

2018-11-11

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (11.11.2018r)

2018-11-04

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXI zwykła (04.11.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-08-12
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (12.08.2018r)

1. Dziś po Mszy św. o godz. 15.00 Jubileuszowy koncert organowy, wykonawca P. dr Tomasz Zając, słowo wprowadzenia ks. dr Andrzej Widak.

2. We wtorek jubileuszowy - 40- odpust w naszej parafii ku czci św. Maksymiliana. Suma będzie o godz. 11.00 odprawi ją założyciel parafii ks. Prałat Stanisław Wójcik  wraz z księżmi Rodakami, i na tę Mszę św. zapraszamy strażaków, niosących obrazy, feretrony, dzieci I- komunijne w strojach i chłopców do dzwonienia a dziewczynki do sypania kwiatów. Druga Msza św. o godz. 18.00. Z racji odpustu prosimy parafian, aby jak najliczniej uczcili naszego Patrona i skorzystali z łaski odpustu.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP, po Mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów, w tym dniu odpust w Ostrowach Tuszowskich, w piątek wsp. św. Jacka.

4. Bóg zapłać za pomoc przed uroczystością odpustową: P. Grzegorzowi Starcowi z synami Przemkiem i Maksymilianem, Wacławowi Hejnaszowi, Kamilowi Czachowrowi, Dawidowi Blat, Arkadiuszowi Dypie i Joannie Golis, Andżelice Mytych, Andżelice Lenart, Marioli Mytych, Klaudii Bąk, Julii Wrońskiej, Wiktorii Jagodzińskiej, Michałowi Mytychowi, Marcinowi Blat, Mai Kardyś, Lidii Starzec, Karolinie Baran.

5. Wczoraj odbyła się promocja książki „Werynia” dziękujemy autorom, prowadzącemu spotkanie P. Marianowi Salwikowi, a szczególnie P. Lucynie Kwaśnik - Prezes Stowarzyszenia za pomoc w pozyskaniu środków na wydanie książki, strojenie organów oraz organizację dzisiejszej uroczystości. Paniom z KGW , P. Agnieszce Biestek z uczniami z ZSAE dziękujemy za przygotowanie poczęstunku z okazji promocji książki.

6. Za tydzień taca na cele inwestycyjne parafii.

7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymko-wycieczkę do Kodnia, Sokółki i Augustowa. Wyjazd w piątek o godz. 3.00 z parkingu przy kościele.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Haliny Bujak, Jan Mytych, Józefa Mytych, Katarzyna Leśniak, Genowefa Wójcicka.

Do użytku wewnętrznego