2018-09-24

2018-09-23

Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela XXV zwykła (23.09.2018r)

2018-09-16

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (16.09.2018r)

2018-09-09

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (09.09.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-06-17
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XI zwykła (17.06.2018r)

1. Zaproszenie Biskupa Rzeszowskiego na pieszą pielgrzymkę.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę wsp. św. Alojzego Gonzagi, w najbliższą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela odpust w Kupnie.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Po nabożeństwie spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

4. Na Mszę św. kończącą rok szkolny zapraszamy rodziców, nauczycieli i wszystkie dzieci w piątek o godz. 8.00. Zachęcamy do spowiedzi św. każdego dnia pół godziny przed Mszą św. wieczorną.

5. W Domu Pamięci Ludowej trwa w dalszym ciągu wystawa fotograficzna „40 lat naszej parafii”. Zapraszamy w środy, piątki i niedziele po wieczornej Mszy św.

6. Dziś składka na cele inwestycyjne parafii.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Anny Rząsa, Zofii Śnieżek, Teresy Śnieżek, Moniki Chmielowiec, Agaty Szlachetka, Urszuli Kapusta

8. Na życzenie Rodziny + Bronisławy Bebło Msze św. od uczestników pogrzebu i część zamawianych indywidualnie na pogrzebie zostały przekazane poza parafię w formie gregorianki i będą odprawiane w terminie od 1 lipca do 30 lipca.

9. Zaproszenie na pielgrzymkę do sanktuarium w Kodniu, na Górę Grabarkę, Św. Wody i do miejsca cudu eucharystycznego – Sokółki. Następny dzień Msza św. w Sokółce a później rejs Kanałem Augustowskim. Termin pielgrzymko wycieczki 17-18 sierpnia, koszt 280 zł. Zapisy w zakrystii, zaliczka 50zł. 43 miejsca.

10. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Werynia zaprasza na III spotkanie w pałacu u Tyszkiewicza pod tytułem „Ostatni koncert u tyszkiewicza” dziś na godz. 19.00 w sali pałacu w Weryni.  Wstęp wolny. Informacje szczegółowe na plakatach.

11. Sołtys zaprasza po odbiór jabłek na parking przy kościele we wtorek ( tj. 19.06) od godz. 8.00.