2018-06-18

2018-06-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XI zwykła (17.06.2018r)

2018-06-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela X zwykła (10.06.2018r)

2018-06-03

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela IX zwykła (03.06.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-06-03
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela IX zwykła (03.06.2018r)

1. Dziś po sumie procesja Eucharystyczna a po zakończeniu zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek wsp. św. Bonifacego, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa( w tym dniu nie obowiązuje post),

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Po nabożeństwie spotkanie dla członków i sympatyków AK. Temat spotkania „ Chrześcijańska wizja człowieka” a poprowadzi je profesor Uniwersytetu JPII w Krakowie ks. dr Krzysztof Tyburowski. Zapraszamy.

4. Bóg zapłać wszystkim którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała i tak: P. Kościelnemu, rodzinom, które przygotowywały piękne ołtarze, LSO, strażakom za udział w galowych strojach i czuwanie nad bezpieczeństwem procesji, dzieciom, noszącym obrazy, feretrony, P. Organiście oraz wszystkim za pobożny udział w liturgii.

5. We czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół. Zachęcamy rodziców i dzieci do jak najliczniejszego udziału w procesjach. W tym dniu z racji pierwszego czwartku miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

7. Zaproszenie na Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę. Bliższe informacje w zakrystii.

8. Bóg zapłać Małgorzacie Rozmus za pomoc w miesiącu maju.

9. PZ Caritas składa serdeczne podziękowania parafianom którzy licznie uczestniczyli w majówkach pod krzyżami i kapliczkami w dniach od 21-27 maja. Dziękujemy ich opiekunom za przybranie, zadbanie o otoczenie a panom Kazimierzowi Magdzie, Jackowi Rząsie, Hubertowi Batoremu i Franciszkowi Skrzeli za przewóz ławek.

10. Na spektakl przybliżający postać i posłannictwo Rozalii Celakówny zaprasza MDK w Kolbuszowej w najbliższy piątek godz. 19.30.

11. W Domu Pamięci Ludowej od środy (6 czerwca) będzie można obejrzeć wystawę fotograficzną „40 lat naszej parafii”. Zapraszamy w środy, piątki i niedziele po wieczornej Mszy św.

12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Haliny Reguła, Lucyny Wiącek, Agnieszki Wit, Krystyny Starzec, Zofii Tendera.