2018-08-17

PIELGRZYMKA PARAFIALNA Z WERYNI DO SOKÓŁKI 17 - 18 SIERPNIA 2018 R.

2018-08-13

2018-08-13

Uroczystości 40 LECIA PARAFII - ZAPROSZENIE

2018-08-12

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (12.08.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-05-27
Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Trójcy Świętej (27.05.2018r)

1. Dziś Uroczystość Trójcy Świętej odpust w Mechowcu o godz. 11.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 z racji Dnia Matki program poetycko – muzyczny „Matce niebieskiej i ziemskiej”. Zapraszamy wszystkie mamy.

2. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały czerwiec po wieczornej Mszy św.

4. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: we wtorek wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej, w piątek wsp. św. Justyna, w sobotę święto Rocznicy Konsekracji Katedry.

5. W środę nowenna do M B N Pomocy. Godzinę przed Mszą św. spowiedź św. z racji pierwszego piątku. Po Mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów.

6. We czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa P Msze św. w tym dniu o 8.00, o 10.00 i po południu o godz. 15.00.  Po Mszy św. o godz. 10.00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do 4 ołtarzy. Pamiętajmy, że udział
    w procesji jest publicznym aktem wyznania i zamanifestowania naszej wiary. Dziękując Jezusowi za dar Eucharystii zaangażujmy się w przygotowanie ołtarzy. Prosimy także wszystkich parafian o udekorowanie domów, wystawienie obrazów.  Wieczorem o godz. 18.00 wyjazd na koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha” powrót ok. 24.00.

7. Na uroczystą procesję prosimy członków OSP w galowych strojach. Prosimy nadto przygotować feretrony i sztandary. W procesji winny wziąć udział wszystkie dzieci. W oktawie Bożego Ciała procesja wokół kościoła codziennie po Mszy św wieczornej,
    w niedzielę po sumie.

8. Kościelny prosi odpowiedzialnych za poszczególne ołtarze Bożego Ciała by przyszli przeglądnąć metalowe elementy konstrukcji we wtorek po wieczornej Mszy św.

9. W piątek odwiedzimy chorych z posługą duszpasterską od godz. 8.00. Po południu spowiedź od godz. 17.00. W pierwszą sobotę miesiąca prosimy grupę modlitewną o poprowadzenie modlitw z racji pierwszej soboty a do modlitwy różańcowej prosimy Różę P. Jana Blat. W piątek i sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu od 17.00, procesja o godz. 18.00 i Msza św.

10. Bóg zapłać za ofiary na prace inwestycyjne złożyliśmy 5242,60gr.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny : Witolda Cesarza, Anny Surdej, Bogumiły Wiącek, Joanny Potockiej, Anny Bajor

12. Zmarła + Zofia Kwaśnik. Jej pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 15.00. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.