2018-05-21

2018-05-20

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (20.05.2018r)

2018-05-14

2018-05-13

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (13.05.2018r.)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-04-22
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela IV Wielkanocna (22.04.2018r)

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza i rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. W liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Wojciecha BM Patrona Polski, w środę święto Marka Ewangelisty.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Po Mszy św. spotkanie młodzieży, która przyjęła Sakrament Bierzmowania.

4. W sobotę, 28 kwietnia 2018r., w stulecie święceń kapłańskich św. Maksymiliana Marii Kolbe odbędzie się w Niepokalanowie I Ogólnopolskie Spotkanie Apostolatu Margaretka oraz wspólnot i osób modlących się za kapłanów.

5. Z okazji niedawno przeżywanej rocznicy śmierci i kolejnej rocznicy kanonizacji św. Jana Pawła II, zapraszamy na modlitewne czuwanie maryjne, które będzie miało miejsce w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00.

6. Dziękujemy Rodzicom młodzieży, która przyjęła wczoraj Bierzmowanie, za Dar Ołtarz. Został on przekazany jako pomoc na wystrój kościoła.

7. Serdecznie dziękujemy p. Marcinowi Białkowi i Piotrowi Jadachowi za bezinteresowną pomoc techniczną przy urządzaniu sali do katechezy.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na mozaikę.

9. Bóg zapłać za ofiary składane do skarbonek jako jałmużna postna. Złożyliśmy 1194,81gr.

10. Prosimy Rodziców dzieci z kl. II o przygotowanie wystroju kościoła na uroczystość I-szej Komunii św.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Jana Ryło, Marii Koń, Edyty Parzych, Wojciecha Skóry, Anny Stachnik, Anny Lubach.