2018-07-16

2018-07-15

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XV zwykła (15.07.2018r)

2018-07-08

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIV zwykła (08.07.2018r)

2018-07-01

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIII zwykła (01.07.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2009-11-22
Ogłoszenia Duszpasterskie - XXXIV Niedziela Chrystusa Króla (22.11.2009r.)
1. Dziś w - ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego oddajemy cześć Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie aktu poświęcenia się rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent i nowy rok liturgiczny. Zachęcamy parafian do udziału w tych pięknych nabożeństwach ku czci Matki Najświętszej. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii przeżywać będziemy od 13 -15 grudnia. Módlmy się o potrzebne łaski dla nas i Ks. Rekolekcjonisty. Na prośbę wielu parafian w następną niedzielę o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. w rycie trydenckim. Zapraszamy do udziału.

3. W tym tygodniu w liturgii przypada: we wtorek Wsp. św. męczenników Andrzeja
i Towarzyszy, w środę Wsp. św. Katarzyny

4. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Bierzmowani w tym dniu nie będą mieć zapowiadanego nabożeństwa oraz katechezy.

5. Bóg zapłać za włączenie się w przygotowanie i przebieg uroczystości poświęcenia organów:P. Julianowi Draganowi, dekorującym kościół, Paniom Marii Opalińskiej, Stanisławie Micek, Zofii Maciąg, Janinie Koza, Marii Jamróz, Zofii Korzępa, Krystynie Stachnik, Weronice Sondej za uwicie wieńca, Ochotniczej Straży Pożarnej, Scholi za piękny śpiew, Liturgicznej Służbie Ołtarza, P. Jackowi Rząsie, Paniom w kuchni.

6. Dziękujemy P. Lucynie Kwaśnik za pozyskanie darów, P. Andrzejowi Nowakowi za transport, zorganizowanie załadunku i rozładunku, Kazimierzowi Magdzie za pomoc przy rozładunku, członkom AK i Caritas oraz młodzieży za pomoc w rozdzielaniu artykułów.

7. Dziękujemy za ofiarowanie stelaży do zasłon przy drzwiach wyjściowych.

8. Podziękowanie składamy Panom Adamowi Rząsie, Kamilowi Kwaśnikowi i Markowi Wiąckowi.

9. W ubiegła niedziele złożyliśmy 7419.50 gr. i 5$ USA. Za złożone ofiary Bóg zapłać.

10. Świątynia nasza wzbogaciła się o cztery nowe ławki. Koszt to 7.200 zł.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Kucharzyk, Lubera, Bernaszuk, Bebło, Starzec, Bajor, Zieliński a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.