2018-04-23

2018-04-22

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela IV Wielkanocna (22.04.2018r)

2018-04-14

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela III Wielkanocna (15.04.2018r)

2018-04-08

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Miłosierdzia (09.04.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-03-25
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Palmowa (25.03.2018r)

1. Dziś 25 marca, Niedziela Palmowa i 26-rocznica powstania Diecezji. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego została przeniesiona na poniedziałek po Oktawie Wielkanocy, 9 kwietnia. Po sumie konkurs palm.

2. Po południu Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Podczas nabożeństwa Gorzkich Żalów, składka zostanie zebrana na kwiaty i światło do Bożego Grobu.

3. W środę zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów po Mszy św.

4. W Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej - o godz. 18.00. Po Mszy św. nastąpi przeniesienie Pana Jezusa do ołtarza Ciemnicy. Po liturgii Panie z Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać chlebki. Ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone jako pomoc dla rodzin w naszej parafii. AK zaprasza na wspólną adorację w int. kapłanów szczególnie grupy Margaretek.

5. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły i abstynencja. W tym dniu adoracja od godz. 7.00. O godz. 10.00 Droga Krzyżowa dla dzieci. O godz. 18.00 rozpoczniemy liturgię Wielkiego Piątku. Rozważanie Męki Pańskiej, adoracja krzyża i przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ołtarza Grobu Pańskiego. Następnie zostaną odśpiewane Gorzkie Żale. O godz. 22.00 Drogę Krzyżowa poprowadzi młodzież. Zapraszamy.

6. W Wielką Sobotę poświęcenie pokarmów będzie o godz. 9.00, 10.00 i 11.00. Od 12.00-14.30 będzie sprzątanie kościoła. Liturgię rozpoczniemy o godz. 19.00 prosimy zabrać świece.

7. W Wielką Niedzielę o godz. 7.00 - procesja rezurekcyjna, a po niej Uroczysta Msza św. Wielkanocna. Członków OSP prosimy o piękną straż przy Grobie Chrystusa, a następnie o pełny udział w stroju galowym w Rezurekcji. Także prosimy
    o przygotowanie feretronów i sztandarów aby wszystkie były niesione w procesji.

8. Bóg zapłać za ofiary na mozaikę złożyliśmy 4461zł.

9. Bóg zapłać P. Jackowi Rząsie za zorganizowanie wysięgnika a P. Józefowi za uzupełnienie ubytków w ociepleniu kościoła.

10. Bóg zapłać Krzysztofowi Michałkowi za odśnieżenie terenu przy kościele.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny:Marii Kubiś, Zofii Kubiś, Dariusza Kubisia, Małgorzaty Wróblewskiej, Magdaleny Mytych, Lucyny Nowak. Rodziny te prosimy w sobotę
    w godz. od 12.00 do 14.00.