2018-10-15

2018-10-14

Ogłoszenia Duszpasterskie - Nedziela XXVIII zwykła (14.10.2018r)

2018-10-08

2018-10-07

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVII zwykła (07.10.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-03-11
Ogłoszenia Duszpasterskie - IV Niedziela Wielkiego Postu (11.03.2018r)

1. Dziś w modlitwach pamiętamy o naszej Ojczyźnie.

2. Po południu Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazanie pasyjne.

3. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy dzieci z kl. III i młodzież z kl. III gimnazjum. Po Mszy św. spotkanie pań z Zespołu Caritas.

4. Również w środę zbiórka ministrantów i lektorów po wieczornej Mszy św.

5. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej po południu o 17.00 i wieczorem o godz. 19.00 poprowadzi młodzież KSM.

6. Dziś został poświęcony nowy krzyż, który będzie umieszczony w przedsionku przy kropielnicy. Pasyjkę wykonał 40 lat temu artysta Franciszek Bryndal. Jest to przedstawienie postaci Chrystusa wykonane w stylu tyrolskim nawiązującym do gotyku. Krzyż ten będzie używany w liturgii Wielkiego Piątku i przy adoracji.

7. Zachęcamy do przygotowania palm. Za dwa tygodnie po sumie tradycyjny konkurs.

8. Przez dwie najbliższe niedziele na Gorzkich Żalach będą zbierane ofiary na światło i kwiaty do Bożego Grobu.

9. Bóg zapłać za ofiary na misje. Złożyliśmy 692zł.

10. Za tydzień składka na cele inwestycyjne.

11. Po Mszy św. o godz. 800 spotkanie scholii.

12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Zofii Wilk, Anny Stępień, Romana Wiącka, Małgorzaty Kardyś, Kazimiera Kardyś