2018-05-21

2018-05-20

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (20.05.2018r)

2018-05-14

2018-05-13

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (13.05.2018r.)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-03-04
Ogłoszenia Duszpasterskie - III Niedziela Wielkiego Postu (04.03.2018r)

1. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. Dziś o 15.00 - „Gorzkie Żale”.

3. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy dzieci z kl. III i kandydatów do bierzmowania którzy otrzymają książeczki. Po Mszy św. spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

4. Również w środę po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów.

5. W piątek nabożeństwo „Drogi Krzyżowej” o godz. 17.30, a o godz. 19.00 Droga Krzyżowa przygotowana przez młodzież. Zapraszamy do udziału.

6. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholi na plebani.

7. Dziś wspieramy misje. Wzorem lat ubiegłych – obecna Niedziela – dedykowana jest wspieraniu działalności misyjnej Kościoła. W związku z tym zbierane będą ofiary do puszek na zewnątrz Kościoła. Komisja Misyjna Episkopatu Polski wszystkim ofiarodawcom składa „Bóg zapłać”.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Elżbiety Blat, Zofii Kret, Marzeny Kret, Ireny Golis, Anny Dypa.

9. Na życzenie Rodziny + Bronisławy Wójcickiej Msze św. od uczestników pogrzebu i część Mszy św. zamawianych indywidualnie zostały przekazane w formie gregorianki i są już odprawiane od 2 marca do 1 kwietnia.