Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2019-01-14

Intencje Mszalne

2019-01-13

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Chrztu Pańskiego (13.01.2019r)

2019-01-07

Intencje Mszalne

2019-01-06

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Objawienia Pańskiego (06. 01. 2019r.)
Copyright © 2019 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2018-01-28
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela IV zwykła (28.01.2018r)

  1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Trędowatych, modlimy się i wspieramy materialnie misjonarki i misjonarzy pracujących na co dzień z chorymi na trąd.

  2. Za tydzień zmiana Tajemnic Różańcowych.

  3. W liturgii wspominamy: w środę wsp. św. Jana Bosko, w sobotę wsp. św. Błażeja patrona chorych na gardło.

  4. W środę Nowenna do MBN Pomocy.

  5. W piątek Uroczystość Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Maryja przyniosła do świątyni jerozolimskiej „światłość prawdziwą, która oświeca każdego człowieka , gdy na świat przychodzi” (J 1,9). Uroczystość MB Gromnicznej jest w Kościele Dniem Życia Konsekrowanego, pamiętajmy zatem w naszych modlitwach o zakonnikach i zakonnicach, a zwłaszcza o siostrach wywodzących się z naszej wspólnoty. W polskiej tradycji wraz z uroczystością Ofiarowania Pańskiego kończy się śpiew kolęd. Składka z tego dnia na zakony kontemplacyjne.

  6. W tym tygodni przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, spowiedź od godz. 16.00. Zapraszamy. W te dni będzie wystawiony Najświętszy Sakrament od godz. 16.00. Chorych z posługą duszpasterską odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00 a chorych mieszkających od kościoła w dół Weryni zaopatrzymy od godz. 11.00. Prosimy Grupę Modlitewną o poprowadzenie adoracji w pierwszą sobotę a Różę Michaliny Szypuła prosimy o poprowadzenie modlitwy różańcowej pół godziny przed Mszą św.

  7. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli. Złożyliśmy 5897 zł.

  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Marii Kardyś, Marty Sukiennik, Małgorzaty Kardyś, Czesławy Czachor, Jolanty Białek.

  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.