2018-05-21

2018-05-20

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (20.05.2018r)

2018-05-14

2018-05-13

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (13.05.2018r.)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-01-14
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II zwykła (14.01.2018r)

1. Dziś obchodzimy 104. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w modlitwie o Polakach na emigracji. Otoczmy modlitwą także tych, którzy przybyli do naszego kraju zza wschodniej granicy oraz migrantów i uchodźców na całym świecie, szczególnie ofiary konfliktów zbrojnych na Bliskim Wschodzie.

2. W dniach 18 - 25 stycznia przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W liturgii wspominamy: w środę wsp. św. Antoniego Opata, w piątek, 19 stycznia w Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona naszej diecezji. W tym dniu, ze względu na uroczystość nie obowiązuje w naszej diecezji post od pokarmów mięsnych.

4. W środę Nowenna do MBN Pomocy. Po Mszy św. spotkanie z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania.

5. Wdzięczność i podziękowanie wyrażamy wszystkim Rodzinom za okazaną życzliwość i wszelkie dobro podczas zakończonej wizyty duszpasterskiej. W int. wszystkich Parafian, którzy otworzyli swoje domy i przyjęli Boże bł. zostanie odprawiona Msza św. 7 II o godz. 17.00.

6. Za tydzień na plebani opłatek dla członków AK, Rady Duszpasterskiej i Zespołu Caritas po Mszy św. o godz. 15.00.

7. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Bożeny Czachor, Aliny Bieleń, Barbary Nabożny, Teresy Popek, Magdaleny Białek, Anny Augustyn.