2019-08-12

2019-08-11

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (11.08.2019r.)

2019-08-04

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVIII zwykła (04.08.2019r.)

2019-07-28

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVII zwykła (28.07.2019r.)

Wybierz rok: 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Rok 2019

ZAPRASZAMY na FESTYN

Zapraszamy na Festyn Rodzinny - 11.08.2019 r. (Niedziela) w godzinach: od 14.30 do 19.00
na placu obok szkoły w Weryni.
W programie:
- gry i zabawy dla dzieci,
- występ kapeli ludowej.
- koncert Ricky Liona.

Niedziela Bożego Miłosierdzia - Święto Patronalne Caritas

W tym roku pierwsza Niedziela po Wielkanocy wypadła 28 kwietnia 2019 r. W naszej parafii świętowaliśmy dodatkowo wprowadzenie relikwii I stopnia św. S. Faustyny poprzedzone trzydniową nowenną, którą prowadził ks. dr Piotr Potyrała z-ca dyr. Caritas diecezji rzeszowskiej. W swoich pięknych homiliach mówił o Bożym Miłosierdziu i przybliżał objawienia Jezusa s. Faustynie. Msza św. w intencji Parafialnego Zespołu Caritas i Szkolnego Koła Caritas odbyła się o godz. 15.00 poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia. Mszą św. sprawowali ks. Piotr Potyrała i ks. Proboszcz Jarosław Depczyński. Członkowie PZC i SKC włączyli się w liturgię mszalną (czytania, psalm, modlitwa wiernych). W procesji z darami zostały złożone skarbonki "Jałmużny wielkopostnej". Msza św. zakończyła się błogosławieństwem relikwiami i ich ucałowaniem przez wiernych. Kapłani, zaproszeni goście i wolontariusze PKC i SKC spotkali się na świątecznej agapie w sali parafialnej.

Weronika Sondej

Niech zmartwychwstały Pan

„Niech zmartwychwstały Pan wnosi w Wasze życie pełnię radości, miłości i pokoju. Niech opromienia każdy dzień obfitością swoich darów i błogosławieństwem a w codziennych wysiłkach darzy mocą Swego Ducha”.

Koncert kolęd - Uroczystość Objawienia Pańskiego 2019 r.

W Uroczystość Trzech Króli odbył się w kościele w Weryni koncert kolęd w wykonaniu zespołu z Majdanu Królewskiego, zespołu „Jarzębinki” oraz scholi młodszej.