2018-06-18

2018-06-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XI zwykła (17.06.2018r)

2018-06-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela X zwykła (10.06.2018r)

2018-06-03

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela IX zwykła (03.06.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

Tobie Matko Boża Częstochowska

Aktualność, 2017-07-20
ROK JUBILEUSZOWY 300-LECIA KORONACJI CUDOWNEGO OBRAZU MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ
Tobie Matko Boża Częstochowska zawierzam swoje kapłaństwo i Tobie dziękuje za moje życie i powołanie… mówił na Jasnej Górze ks. Prałat Stanisława Wójcik, który w 80-siątą rocznicę swoich urodzin odprawił uroczystą Mszę św. i wygłosił kazanie w Kaplicy Cudownego Obrazu w Częstochowej. Towarzyszący mu w modlitwie pielgrzymi również dziękowali za piękną posługę kapłańską ks. Stanisława. Pięćdziesiąt osób uczestniczących 20 lipca br. w parafialnej pielgrzymce modliło się również w intencjach osobistych przywiezionych w swoich sercach. Dzięki ks. Proboszczowi Jarosławowi Depczyńskiemu pielgrzymi uczestniczyli we Mszy św. w bezpośredniej bliskości Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Zwiedzili też Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach i modlili się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.
tekst: Lucyna Kwaśnik

Powiązana galeria: Tobie Matko Boża Częstochowska