2018-06-18

2018-06-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XI zwykła (17.06.2018r)

2018-06-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela X zwykła (10.06.2018r)

2018-06-03

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela IX zwykła (03.06.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

Odznaczenia BENE MERENTI

Aktualność, 2017-06-11
Z racji Jubileuszu 25 lecia Diecezji Rzeszowskiej, Biskup Jan Wątroba nadał Odznaczenie Bene Merenti przedstawicielom naszej parafii. Odznaczenie i i medale wręczył podczas uroczystej sumy ks. dziekan Kazimierz Osak i ks. proboszcz Jarosław Depczyński.
Otrzymali je:
Julian Dragan
Urszula i Jacek Rząsa
Sylwia i Grzegorz Starzec
Nagrodzony dziękujemy i gratulujemy!

Diecezjalne odznaczenie „Bene merenti" jest przyznawane w diecezji rzeszowskiej wiernym, osobom duchownym i świeckim, które w szczególny sposób zasłużyły się w apostolskim życiu kościoła diecezjalnego, zwłaszcza w dziedzinie kultury chrześcijańskiej oraz działalności charytatywnej i społecznej na fundamencie katolickiej nauki społecznej.

Powiązana galeria: Odznaczenia BENE MERENTI diecezji rzeszowskiej