2017-06-19

2017-06-18

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XI zwykła (18.06.2017r)

2017-06-12

2017-06-11

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Trójcy Świętej (11.06.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

CZY WIERZYSZ, że MOGĘ TO UCZYNIĆ?

Aktualność, 2017-04-23
Niedziela Miłosierdzia była okazją do wysłuchania świadectwa rodziny, która doświadczyła Bożej Miłości. Ewelina i Krzysztof Przypek wspólnie ze swoimi córkami gościli w naszej parafii i po każdej Mszy św. dawali świadectwo obecności Boga w ich życiu. Bóg interweniował i nie pozostał głuchy na wołanie "WIELU" osób, którzy modlili się o uzdrowienie dla ich córki. Ta zachorowała na bardzo rzadką chorobę. Lekarze nie dawali dziecku żadnych szans. Jednak stał się cud. Dziewczynka, została uzdrowiona a po chorobie nie zostały żadne ślady. Dziewczynka była wspólnie z rodzicami i swoją młodszą siostrą obecna wśród nas.
Pani Ewelina zachęcała do odmawiania Nowenny Pompejańskiej zwanej nowenną nie do odparcia, ponieważ Matka Boża dała obietnicę, że każdy, kto odmówi przez 54 dni różaniec modląc się o konkretną łaskę, ten ją otrzyma.Cała nowenna pompejańska dzieli się na dwie części po 27 dni. Nazywamy je częścią błagalną i dziękczynną. Przez każdy dzień nowenny odmawiamy różaniec (15 dziesiątek) z dodatkową modlitwą.
Jeśli potrzebujesz pomocy – módl się tą nowenną! Zaproś do tej modlitwy innych! Podziel się otrzymanymi łaskami!
CZY WIERZYSZ, że MOGĘ TO UCZYNIĆ? (Mt 9, 28)

Powiązana galeria: Miłosierdzie Boże