2018-05-21

2018-05-20

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (20.05.2018r)

2018-05-14

2018-05-13

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia (13.05.2018r.)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

Schola Oratorium dla Dzieciątka Jezus

Aktualność, 2015-12-27
Uroczystość Świętej Rodziny została uświetniona koncertem kolęd w wykonaniu "Scholi Oratorium" z Weryni. Schola prowadzona przez Maksymiliana Pyrę zaprezentowała kilkanaście kolęd. Były wśród nich, te śpiewane przez wszystkich jak i zupełnie nowe lub zapomniane. Niesamowicie piękne kolędy, wykonywane przez chór na głosy, ukazywały podniosłość i klimat Bożego Narodzenia.
Ks. Jarosław Depczyński - proboszcz parafii Werynia, dziękując za przepiękny występ docenił wielogodzinne przygotowania i poświęcony czas na ciągłe doskonalenie śpiewu.
Koncert był również okazją na zbieranie funduszy na pomoc dzieciom oczekującym na rehabilitacje. Schola Oratorium w drugim dniu świąt Bożego Narodzenia wystąpiła w kolbuszowskim szpitalu.
Bardzo dziękujemy za otwarte serca i głosy.

Powiązana galeria: Schola Oratorium dla Dzieciątka Jezus