2019-09-16

2019-09-15

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (15.09.2019r.)

2019-09-10

MISJE EWANGELIZACYJNE - Parafia Werynia 22- 29 września 2019 r.

2019-09-08

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (08.09.2019r.)

Modlitwa w intencji Misji świętych

Aktualność, 2019-09-10
Wszechmogący Boże, spraw aby misje święte posłużyły odrodzeniu naszej parafii. Niech będą czasem budzenia sumień, pojednania i wzajemnego przebaczenia win.
Niech będą czasem słuchania natchnień jakie może wzbudzić tylko Duch Święty. Niech służą jedności małżeństw i umacnianiu więzi rodzinnych. Niech będą czasem powrotów.
Niech w tym czasie dokona się ewangeliczna refleksja zarówno nad otrzymanym dobrem jak i popełnionym złem. Pomóż nam odkryć co nazywamy wartością i dlaczego; co przekazujemy dzieciom i jakie popełniamy zaniedbania; jak używamy wolności, do której wyzwolił nas Chrystus. Daj nam ufność i wiarę Maryi. Św. Maksymilianie pokorny orędowniku naszej parafii. Módl się za nami.
Amen!